+420 605 246 404

Binokulární fotbal

Nasaďte si speciální brýle a zahrajte si fotbal, jako by to bylo poprvé.

Binokulární fotbal je nová velmi zábavná forma fotbalu. Při této týmové hře jsou klíčové speciální brýle, které omezují zorné pole a také přibližují vidění (podobně jako dalekohled). Brýle tak způsobují značnou dezorientaci a míč je tedy občas těžké i najít, natož jej následně trefit. Přestože fotbal umíte, při této hře to může být stejné, jako byste jej hráli znovu poprvé.

Jak probíhá hra?

Po nasazení brýlí je potřeba se s nimi nejdříve lehce proběhnout a vyzkoušet si přihrávky a také střely na bránu a alespoň trochu si tak zvyknout na silnou dezorientaci. Poté již následuje klasická hra ve 2 týmech ve 3-6 lidech. Hraje se s menší brankou bez brankáře a brýle mají všichni hráči v týmu. V případě zájmu máme také připravený speciální scénář, ve kterém hrají všichni proti všem.

Další informace

Minimální počet osob je 6. Maximálně potom může hrát až 12 hráčů současně. V týmech se však samozřejmě lze střídat, anebo případně vytvořit více týmu a uspořádat turnaj, a proto počet účastníků může být mnohem vyšší.

Pokud byste chtěli uspořádat větší akci a zorganizovat například turnaj nejen v binokulárním fotbalu, ale třeba i v kombinaci s lukohrou nebo paintballem, určitě se nám ozvěte. Rádi vám akci zařídíme.

Binokulární fotbal se hraje přímo v areálu Action Parku. Je však možné akci uspořádat kdekoliv po celé Praze dle vašich požadavků.

Ceník Binokulární fotbal
349 Kč
/ osoba

Programem vás provede organizátor, který bude zároveň rozhodčím.

V ceně je kromě vybavení také nápoj pro hráče.

Časová náročnost: 60 minut

Minimální počet účastníků: 6