605 246 404

Elektromotorky Kuberg v Praze

Perfektní zážitek na skvělých elektro motorkách.

Benzínové motory patří do minulosti, budoucnost je v elektřině - zažijte extrémní zrychlení, jaké dokáže poskytnout jen silný elektromotor našich dirt biků. Akcelerace motoru o síle až 8000 wattů Vás nenechá na pochybách, že jste osedlali jedinečný stroj který nemá konkurenci.

Pro malé i velké

Pit-bike dráhu můžete vyzkoušet na nejnovějších modelech Start, Trial E, Cross Hero a Freerider. Máme modely pro malé i velké závodníky s motory od 1000w až po 8000w. Troufnete si osedlat náš nejsilnější model Freerider?

Ceník půjčovny:

Kuberg Start
150 Kč
10 minut
Kuberg Trial
200 Kč
10 minut
Kuberg Cross HERO
200 Kč
10 minut
Kuberg Freerider
250 Kč
10 minut

Na elektromotorce se můžete projet jak po speciálně upravené dráze, tak na přilehlé cyklostezce. Malé děti na menších motorkách se pro bezpečnost mohou projet také po našem trávníku. Pro více informací nás kontaktujte.

E-biky také prodáváme:*

Kuberg Start
22990 Kč
s DPH
Kuberg Trial
37 890 Kč
s DPH
Kuberg Cross
42 490 Kč
s DPH
Kuberg Cross HERO
45 990 Kč
s DPH
Kuberg Freerider
115 990 Kč
s DPH

* Pokud si u nás zakoupíte elektromotorku, získáte navíc jako bonus přenosný poukaz na 30 minut jízdy na libovolné motorce na naší dráze. Pokud budete chtít nejdříve motorku vyzkoušet a následně se rozhodnete si ji zakoupit, tak vám cenu za půjčení odečteme od ceny motorky. Na dráze potom můžete jezdit také na své zbrusu nové motorce.

Česká kvalita

Naše dirt biky značky Kuberg, se pyšní nálepkou "Vyrobeno  v ČR". Společnost Kuberg je ryze českou společností, která byla založena dirt bikovými nadšenci, s vášní pro kvalitu, design a vysoký výkon e-biků. Tyto e-biky ve světě takřka nemají konkurenci. Do roku 2013 byly dováženy výhradně do USA jako prémiový produkt. Pomocí chytrého telefonu můžete motorku vzdáleně ovládat, hlídat její nastavení, stav baterie apod.

Kuberg dirt bike

Bezpečnost především

Na dráze si navíc můžete zapůjčit ochranné vybavení včetně helmy. Instruktor vás plně seznámí s vaším e-bikem a tím jak ho řídit. Pokud by jste chtěli pustit na naši dráhu i své malé závodníky, naše jedinečné motorky vám dávají možnost na dálku omezit jejich maximální rychlost a zrychlení.

kuber pujcovna draha praha