+420 605 246 404

Lidský stolní fotbal

Stolní fotbal je klasika. My jsme pro vás postavili trochu akčnější fotbálek.

Máte rádi stolní fotbal? A co takhle lidský stolní fotbal? V této hře tyčemi neovládáte plastové hráče, ale sami se figurkami stáváte! Nemyslete si však, že by hraní bylo snadné – při hraní jste totiž připoutáni k tyči a pokud se chcete pohybovat do stran, tak musíte spolupracovat se spoluhráči připoutanými ke stejné tyči! Týmová spolupráce je tedy u této hry naprosto klíčová.

Lidský stolní fotbal ceník
339 Kč
/ osoba

Vstup do arény

1 hodina hry

Organizátor starající se o průběh akce

Počet účastníků: 6-16

Další informace

Minimální počet hráčů je 6, maximální počet je potom 16 hráčů. V menším počtu již není možné tuto hru hrát. Při vyšším počtu však není problém rozdělit se do více týmů a uspořádat si třeba i menší turnaj.

Tato aktivita je mimo jiné vhodná zejména na teambuildingy.

Pro skupiny 16 a více osob vytváříme rezervace na 90 minut (namísto 60 minut).

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Jak to celé probíhá?

Lidský stolní fotbálek se u nás hraje ve velké, téměř 10 metrů dlouhé aréně. Zkušený organizátor vám po příchodu ukáže, jak se máte připnout k tyčím a jaké byste měli zaujmout pozice ve hřišti. Následně už se organizátor ujme funkce rozhodčího a bude vám také vhazovat míče do arény. Vyhrává jednoduše ten tým, který dá více gólů.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.