+420 605 246 404

Teambuilding Praha

Široký výběr aktivit

Teambuildingové programy sestavujeme z velkého množství zábavných a nevšedních aktivit. Teambuildingy často organizujeme formou turnaje, ale také uvolněnější formou kde si každý může vybrat aktivitu, kterou by si rád zahrál.

Program na klíč

Programy připravujeme podle požadavků klienta, proto je každá akce unikátní. Jaký je účel vaší teambuildingové akce, časové možnosti a předpokládaný počet lidí? Tyto informace jsou pro nás základním kámenem pro vytvoření návrhu teambuildingového programu.

Komplexní služby

Kromě samotného aktivního programu zařídíme raut včetně venkovního grilu a baru s chlazenými nápoji. Rádi vám zajistíme transfer nebo doporučíme ubytování. V rámci teambuildingu v pražském Action Parku lze uspořádat také firemní prezentaci.

Pestré teambuildingové programy plné zábavy a spolupráce

Teambuildingové akce se mají snažit vytvářet přidanou hodnotu pro tým. U teambuildingových aktivit je klíčová týmová spolupráce. Mnoho týmových aktivit je také navrženo přímo k tomu, aby rozvíjely skupinovou komunikaciparticipaci a vztahy ve skupině. Přátelské prostředí na pracovišti následně pomáhá překonat krizové momenty ve firmě.

Vaše akce nemusí jen být teambuildingové povahy, zaměřujeme se zároveň firemní dny, oslavy firemních výročí a podobně.

Naše reference:

Action Park byl pro nás velmi příjemným překvapením. Pořádný kus zábavy jsme si užili na lidském stolním fotbálku a fotbalových šipkách. Nejen, že jsme si příjemně zasportovali, ale také jsme se nasmáli a dopřáli si dobrého jídla, které pro nás pořadatelé připravili. Všichni jsme odcházeli spokojení, příjemně utahaní a opálení od sluníčka. Tento druh venkovní aktivity doporučujeme a přejeme, ať se máte stejně krásně, jak jsme se měli my.
ČEPRO, a.s. / Tým ČEPRO
Úžasné místo. Výborná zábava. Grill luxusní. Team building Oracle jsme si užili maximálně. Personál sympatický a ochotný. Doporučuji.
Oracle Czech s.r.o. / Radka Humlová, Emea Deal Manager
We had a wonderful whole day event for 80 people, our Annual deparmental Teambuilding. Everything was perfect. All the people were very professional, we really appreciated the variety of activities from the less adrenalin ones till the very adrenalin ones:) The food (catering) was just say perfect, very delicious food for very reasonable price and with outside grill was amazing. Overall special thanks need to go to Jan Kudej who was able to organize this from A to Z!!! This place is really a Teambuilding place!
JNJ Global Business Services s.r.o. / Šárka Hrdličková, Cash Collection & Credit Management Team Lead
Moc děkujeme Action Parku za skvěle zorganizovaný teambuilding 8.6.2018 pro naši firmu. Jako velmi heterogenní skupina volíme aktivity vždy tak, aby si své našel každý kolega/kolegyně, a to se díky organizátorům povedlo na velkou jedničku. Účast byla rekordní a opravdu všichni se zapojili do klání o vítěze. Pochválit chceme i výborný catering, především luxusní „grilovačku“ a absolutně úžasné domácí limonády. Ještě jednou díky všem pořadatelům za skvělý zážitek.
MEWA Textil-Service s.r.o. / Ing. Michael Šubrt, Obchodní ředitel

Neváhejte nás kontaktovat

Ing. Jan Kuděj

605 246 404

honza@actionpark.cz

Ing. Marek Florián

605 246 405

marek@actionpark.cz

Nebo nám zaslat nezávaznou poptávku

Vaše jméno *

Název společnosti *

Emailová adresa *

Telefon

Datum *

Počet osob

Zpráva a upřesnění

Doplňkové služby
Raut & barDJ/KapelaTransportVodní dýmkyFiremní prezentace

Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.