+420 605 246 404

Teambuilding Praha

Pestré programy plné zábavy a týmové spolupráce.

V našem areálu nabízíme velké množství aktivit, které jsou vhodné na firemní teambuildingy. Často je při nich totiž klíčová týmová spolupráce. Mnoho týmových aktivit je také navrženo přímo k tomu, aby rozvíjely skupinovou komunikaci, participaci a vztahy ve skupině a případně i pomohly k řešení problémů v týmech. U lidí se také při mnohdy koordinačně náročných aktivitách mohou projevit a rozvíjet schopnosti leadershipu.

Široký výběr aktivit

Vyberte si z velkého množství zábavných a nevšedních aktivit. Pro inspiraci se můžete podívat také na naše vzorové teambuildingové balíčky.

Program na klíč

Rádi se přizpůsobíme požadavkům a podle toho připravíme také program. Zajistit můžeme například plavbu lodí z centra Prahy či výlet na Segwayích na Karlštejn.

Kompletní služby

Pro váš teambuilding můžeme zajistit dopravu, ubytování, občerstvení formou rautu či grilování a další doplňkové služby. O nic se nemusíte starat.

Vzorové balíčky aktivit:

Akční den

Akční balíček teambuilding

V akčním parku nesmí chybět nabídka akčního programu. Tento balíček je tak hlavně o pořádné zábavě, uvolnění, ale také o řešení problémů.

Mini olympiáda

Miniolympiáda na teambuilding

Uspořádáme pro vás menší olympiádu. Zpočátku budete rozděleni do 2-4 týmů (podle počtu účastníků) a zasoutěžíte si proti sobě v mnoha netradičních disciplínách.

  • Binokulární fotbal
  • Breathe pong
  • Potrubí
  • Štafeta (skákání v pytlích a další dílčí závody)
  • Kluzký závod

Komunikační den

Minové pole teambuilding

Tento balíček je zaměřený na rozvoj interpersonální komunikace. U všech aktivit v tomto balíčku je proto klíčem k úspěchu komunikace mezi účastníky.

Antistresový balíček

Antistresový balíček

Přijďte se do Action Parku zbavit stresu. Nabízíme hned několik aktivit, při kterých se naprosto skvěle uvolníte.

Rozvojový balíček

Rozvojový balíček

Potřebujete nastartovat nový tým či zlepšit jeho fungování? Profesionální kouč vám pomůže s komunikací, sebereflexí, nasloucháním a dalšími klíčovými dovednostmi dle vašich požadavků. To vše v zábavné formě, která teambuildingu dodá zcela jiný rozměr.

Kreativní balíček

Stavění voru

Kreativní survival balíček je založený na aktivitách, které v dřívější době byly často nezbytné pro přežití. Některé aktivity vyžadují schopnost řešení problémů pod tlakem, některé dostatečnou zručnost a některé zase efektivní týmovou spolupráci.

  • Bubnování v kruhu
  • Stavba voru
  • Padající vajíčko
  • Rozdělání ohně

Doplňkové služby:

Transport

Transport na teambuilding

Řešíte otázku dopravy k nám do areálu? Zajistíme pro vás dopravu vícemístnými auty či autobusy.

Občerstvení

Občerstvení na teambuilding

Mnohé z našich aktivit dokážou pořádně vyčerpat. V rámci teambuildingu proto zařizujeme také občerstvení formou rautu či barbecue.

Lodí na teambuilding

Lodí na teambuilding

Raději byste si místo cesty autobusem užili plavbu lodí? I to je možnost, jak se k nám dostat! Neváhejte se zeptat na detaily.

Action Park byl pro nás velmi příjemným překvapením. Pořádný kus zábavy jsme si užili na lidském stolním fotbálku a fotbalových šipkách. Nejen, že jsme si příjemně zasportovali, ale také jsme se nasmáli a dopřáli si dobrého jídla, které pro nás pořadatelé připravili. Všichni jsme odcházeli spokojení, příjemně utahaní a opálení od sluníčka. Tento druh venkovní aktivity doporučujeme a přejeme, ať se máte stejně krásně, jak jsme se měli my.
ČEPRO, a.s. / Tým ČEPRO
Úžasné místo. Výborná zábava. Grill luxusní. Team building Oracle jsme si užili maximálně. Personál sympatický a ochotný. Doporučuji.
Oracle Czech s.r.o. / Radka Humlová, Emea Deal Manager
We had a wonderful whole day event for 80 people, our Annual deparmental Teambuilding. Everything was perfect. All the people were very professional, we really appreciated the variety of activities from the less adrenalin ones till the very adrenalin ones:) The food (catering) was just say perfect, very delicious food for very reasonable price and with outside grill was amazing. Overall special thanks need to go to Jan Kudej who was able to organize this from A to Z!!! This place is really a Teambuilding place!
JNJ Global Business Services s.r.o. / Šárka Hrdličková, Cash Collection & Credit Management Team Lead

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Název společnosti *

Emailová adresa *

Telefon

Datum

Zvolené aktivity
Lidský stolní fotbalBodyzorbingGigantický beer pongFotbalové šipkyDemolice autPaintballLukohraFiremní bubnování

Teambuildingový balíček
Akční denMini olympiádaKomunikační denAntistresový balíčekRozvojový balíčekKreativní balíček

Doplňkové služby
TransportObčerstveníLodí na teambuilding

Počet osob

Zpráva a upřesnění

Kolik je 4+1?