+420 605 246 404

Člověk vs. pes

Jaké to je, když na vás zaútočí pes? Vyzkoušejte si to!

Pouze 50 metrů a 3 sekundy náskok. Běžíš co můžeš, tvůj cíl je skoro na dosah, ale policejní pes je ti v patách. Adrenalin se ti vlévá do krve, neboť víš, že střet je nevyhnutelný a musí přijít každou chvíli. Celou dobu jsi věřil, že souboj dokážeš ustát, tvým protivníkem je však profesionál, mistr ve svém oboru. Postav se netradiční výzvě a ustůj střet s  rozzuřeným psem!

Zážitek Člověk proti psovi
Cena: Na vyžádání

Trenér kontrolující psa

Speciálně cvičený pes

Privátní organizátor

Ochranné vybavení

Pro 1-2 osoby ze skupiny

Další informace

Zážitek jednoznačně doporučujeme na rozlučky se svobodou oslavy narozenin - napadení psem je perfektním překvapením pro ženicha či oslavence, na které jen tak nezapomene.

Tato aktivita je na poptávku - prosíme, abyste nás v případě zájmu kontaktovali alespoň týden předem.

Nejčastější dotazy

Je to bezpečné?  Dostanete speciální oblek, který vás ochrání před kousnutím. Pes je profesionálně cvičený na zákus do daných míst, především do paží či nohou. Každopádně pro Vaši maximální bezpečnost dostanete i helmu. Po celou dobu akce navíc bude přítomen zkušený cvičitel.

Bolí to? Oděv je opravdu odolný, a tak se psích čelistí nemusíte příliš bát. Jako při každém adrenalinovém zážitku existuje riziko zranění, každopádně zkušenosti máme nanejvýš s modřinami.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Jak to probíhá?

Vše začíná vysvětlením bezpečnostních pravidel. Poté si již první odvážlivec navléká ochranný oděv a následuje příprava na start. Úkolem je doběhnout na konec dráhy, což ale není vůbec snadný úkol. Po několika sekundách totiž psovod pouští nažhaveného pejska, který přesně ví, co má dělat.

Následně je to jen mezi tebou a psem. Nemusíš se bát, poslouchá svého pána jak hodinky, ten ho ale také musí chvíli nechat vychutnat si svou kořist!

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.