+420 605 246 404

Člověk vs. pes

Jaké to je, když na vás zaútočí pes? Vyzkoušejte si to!

Pouze 50 metrů a 3 sekundy náskok. Běžíš co můžeš, tvůj cíl je skoro na dosah, ale policejní pes je Ti v patách. Adrenalin se ti vlévá do krve, neboť víš, že střet je nevyhnutelný a musí přijít každou chvíli. Celou dobu jsi věřil, že souboj dokážeš ustát, tvým protivníkem je však profesionál, mistr ve svém oboru. Postav se netradiční výzvě a ustůj střet s belgickým ovčákem!

Jak to probíhá?

Vše začíná menší exhibicí, kdy vám instruktor předvede psy a jejich dovednosti. Poté se již první vyzyvatel navléká ochranný oděv a následuje příprava na start. Tvým úkolem je doběhnout na konec 50 m dlouhé dráhy, což ale není vůbec snadný úkol. Po 3 sekundách totiž psovod pouští nažhaveného pejska, který přesně ví, co má dělat. Následně je to jen mezi tebou a ovčákem. Nemusíš se bát, poslouchá svého pána jak hodinky, každopádně musí si také případně vychutnat svou odměnu!

Nejčastější dotazy

Je to bezpečné?  Dostanete speciální oblek, který vás ochrání před kousnutím. Pes je profesionálně cvičený na zákus do daných míst, především do paží či nohou. Každopádně pro Vaši maximální bezpečnost dostanete i helmu. Po celou dobu akce navíc bude přítomen zkušený cvičitel.

Bolí to? Oděv je opravdu odolný, a tak se psích čelistí nemusíte příliš bát. Jako při každém adrenalinovém zážitku existuje riziko zranění, každopádně psovod má zkušenost nanejvýš s modřinami.

Další informace

Výškové omezení: 185 cm

Zážitek jednoznačně doporučujeme na rozlučky se svobodou oslavy narozenin - napadení psem je perfektním překvapením pro ženicha či oslavence, na které jen tak nezapomene.

Tato aktivita je na poptávku - prosíme, abyste nás v případě zájmu kontaktovali alespoň týden předem.

Zážitek Člověk proti psovi
Cena: Na vyžádání

Instruktor kontrolující psy

Speciálně cvičení psi

Zážitek na poptávku