+420 605 246 404

Oslava narozenin pro dospělé

Maximální zábava
V ceně je zahrnuta ideální aktivita na večerní oslavu narozenin – gigantický beer pong. Kromě toho si u nás ale samozřejmě můžete rezervovat i další aktivity z naší nabídky.
Skvělé privátní prostory

Pro vaši oslavu vám můžeme nabídnout rozlehlé prostory našeho areálu. Nechybí u nás kvalitní audiotechnika, dostatek krytých prostor, osvětlení ani plynové ohřívače.

Bar & Grill

Samozřejmostí je u nás pořádně vybavený bar. Nabízíme také možnost pronájmu grilu s uhlím za příplatek 300 Kč.

Jaká je cena privátního pronájmu na celý večer?

Action Park si pro Vaši oslavu můžete rezervovat i zadarmo. Máme však nastavenou minimální spotřebu na baru, a to 11 000 Kč. Pokud překonáte tuto částku, budete mít pronájem areálu na celý večer zdarma. Nápojový lístek je dostupný níže:

Jak je to s placením?

Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zaslání zálohy ve výši 11 000 Kč, která slouží zároveň jako vratná kauce. Pokud tedy bude splněna minimální spotřeba na baru a zároveň nedojde k žádnému poškození vybavení areálu, bude tato částka vrácena v plné výši.

Do kdy se můžeme zdržet?

Oslavy u nás probíhají zpravidla do 2:00. Je možné dohodnout se na prodloužení předem, na místě to již potom záleží na domluvě s barmanem či organizátorem. Action Park je umístěn v nerezidenční oblasti, a tak se nemusíte obávat rušení nočního klidu okolí.

Chceme oslavovat přes den, jaké jsou u vás možnosti?

Přes den nenabízíme privátní rezervaci celého areálu. Vyhradíme vám ale samozřejmě dostatek prostoru pro celou vaši skupinu. Podmínkou je rezervace alespoň jedné aktivity.

Rezervujte si oslavu narozenin

Jméno a příjmení *

Emailová adresa *

Telefon

Datum *

Přibližný počet osob *

Další služby
GrilDalší aktivita

Vaše zpráva, další požadavky

Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.