+420 605 246 404

Dětské oslavy narozenin

Mnoho unikátních aktivit

Nabízíme zábavné aktivity i pro ty nejmenší. V našem areálu si zkrátka každý najde svou zábavu.

Jedinečné prostředí

K dispozici na dětské oslavy je mimo aktivity také naše obrovské týpí, které je možné vyzdobit. Pokud máte nějaká zvláštní přání, dejte nám o nich vědět.

Občerstvení

Energii děti mohou dobít ve stánku s občerstvením. Na požádání vám zajistíme také raut či grilování přímo u nás v areálu. Možný je také dovoz pizzy.

Jak taková dětská oslava probíhá?

Po obdržení Vaší poptávky s vámi naplánujeme harmonogram podle vašich požadavků. Při následném příjezdu se skupiny dětí ujme privátní animátor, který se stará o zábavu a bezpečnost dětí. Při akci není problém si přinést vlastní občerstvení nebo doprovod rodičů. Vždy se platí jen za počet dětí a případné doplňkové služby.

Pořádání dětských oslav v Action parku je čím dál oblíbenější trend. Rádi Vám zodpovíme veškeré vaše dotazy a v případě zájmu vám pomůžeme naplánovat a zorganizovat skvělou oslavu. Neváhejte se nám ozvat.

Na dětské oslavy nabízíme slevu 15 % z ceny aktivit.

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení *

Emailová adresa *

Telefon

Datum *

Výběr aktivit *
Fotbal v bublináchFotbalové šipkyAngry birdsLidský stolní fotbalSlack lineSkupinové bubnováníKomický fotbalParty paintball

Přibližný počet osob

Vaše zpráva, další požadavky

Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.