+420 605 246 404

Nabídka práce

Sháníš zajímavou a časově flexibilní práci? Do našeho týmu organizátorů sháníme posily.

Koho hledáme?

Hledáme aktivní a spolehlivé kolegy a kolegyně, kteří mají zájem se něco přiučit a kteří se nebojí komunikovat s většími skupinami lidí (zpravidla cizinců). Práce je vhodná zejména pro studenty, nejedná se ale o podmínku.

Co bude náplní tvé práce?

Organizátor má na starost přípravu vybavení, uvítání skupiny, vysvětlení bezpečnostních a herních pravidel, zajištění průběhu herních scénářů a následné uvedení vybavení a hřiště do původního stavu. Nemusíš se ničeho bát, všechno ti ukážeme.

Co požadujeme?

Nutností je hovorová znalost angličtiny (znalost dalšího jazyka je vítána). Dále dochvilnost, spolehlivost, vstřícnost. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba - každý přece jednou začíná. Jde ale především o to být komunikativní, vystupovat přátelsky a nestydět se.

Jaké bude Tvoje platové ohodnocení?

Mzda je u nás 100-130 Kč/hod + bonusy za kvalitně odvedenou práci. Tvoje budou samozřejmě i dýška od spokojených zákazníků.

Co dalšího ti nabízíme?

V Action Parku máš možnost pracovat ve venkovním areálu na čerstvém vzduchu v kolektivu mladých lidí. Zlepšit se u nás můžeš v řízení lidí, organizaci sportovních a společenských událostí. Při práci s cizinci si potom můžeš procvičit znalost angličtiny, němčiny, francouzštiny.

Usilujeme o osobní přístup a uvolněné pracovní prostředí. Rádi bychom, aby se u nás nebavili pouze zákazníci, ale i Ty.

Kolik času strávíš v areálu?

Práce organizátora je velmi flexibilní, tudíž záleží na domluvě. Směny se domlouvají alespoň týden dopředu. Hlavními pracovními dny jsou pátek, sobota a neděle. Požadujeme od Tebe alespoň dvě soboty v měsíci.

Kde nás najdeš?

Náš areál se nachází v Praze 5, adresa je Výpadová 157 (18 minut od centra). Přímo k nám jezdí autobus 246 nebo 247 – zastávka Přístav Radotín. Nebo můžeš jet ze Smíchovského nádraží linkami: 129, 241, 317, 318 a 321 – zastávka Lahovičky (odtud 7 minut pěšky).

Poznámka: Zácvik a pohovor se většinou odehrává najednou a je možné je absolvovat každou sobotu.

Pokud máš zájem se přidat, pošli nám svůj životopis na job@actionpark.cz, nebo rovnou zavolej na 732451606.

 

Tak neváhej a přidej se k nám!

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.