+420 605 246 404

Pánská rozlučka se svobodou Praha

Nezapomenutelné rozlučky
Adrenalin v žilách

Ke každé správné rozlučce se svobodou patří originální zábavné i adrenalinové zážitky. Přinášíme to nejlepší z celého světa do Prahy za nejlepší ceny.

Perfektní program

Vaše rozlučka se svobodou může začít jedním z našich šílených překvapení pro oslavence. Dále můžete vybírat z pestrého výběru našich jedinečných aktivit.

Komplexní služby

Pomůžeme vám s organizací rozlučky. Kromě pomoci s plánováním vám můžeme zajistit i dopravu a občerstvení. Po celou dobu se vám navíc bude věnovat privátní organizátor.

Překvapení pro oslavence

Muž vs. pes, rozlučka se svobodou praha, tipy

Originální adrenalinová aktivita, při které změříte své síly s trénovaným policejním psem. Tento zážitek také doporučujeme jako překvapení pro oslavence, které by nemělo v rozlučce se svobodou chybět.

Cena: Na poptávku

Falešný bungee jumping

rozlučky se svobodou praha tipy aktivity binocular football praze

Připravte se na pořádný výbuch smíchu. Oslavenec si bude myslet, že ho čeká skok z mostu, ale namísto toho spadne do bazénku se studenou vodou. Podívejte se na naše video.

Cena: 3000 Kč

demolice aut rozlucka se svobodou v praze

Kopejte nebo házejte míčem na oslavence zavěšeného uprostřed obřího šipkového terče. Takovou rozlučku jen tak nezapomene! Toto překvapení je zahrnuto v ceně fotbalových šipek.

Cena: 379 Kč / os.

Aktivity na rozlučku se svobodou

Ke každé aktivitě je navíc pivo zdarma pro všechny hráče!

bubble football praha rozlučky se svobou aktivity nápady

Vyřáděte se v zorbingových koulích a vypusťte přitom páru. Každému je jasné, že oslavenec dostane nejvíc do těla, ale alespoň na to nikdy nezapomene!

Cena: Dle počtu koulí, více ZDE

lidský stolní fotbal rozlučky

Snad každý z nás si někdy zahrál stolní fotbálek v hospodě, tohle je ale naprosto jiná liga. Týmová nespolupráce se netoleruje. A protáčet se může!

Cena: 339 Kč / os.

Gigantický beer pong rozlučky

K rozlučce se svobodou patří pivo. Jenom sedět u stolu u pivka je ale nuda, a proto organizujeme gigantický beer pong. Místo pingpongových míčků ale nafasujete míče a místo kelímků pořádný sudy!

Cena: 279 Kč / os., 1 pivo v ceně

demolice aut rozlucka se svobodou v praze

Uvolněte se prosím! Tento zážitek je ideální například před večerním clubingem. Veškerá zlost zůstane v Action Parku a večer bude jen Váš.

Cena: 6 990 Kč / auto 

rozlučka se svobodou lukohra archery game praha

Zbrusu nová zábava, při které se důvěrně seznámíte se zbraní středověkých bojovníků - lukem. Zdůrazňujeme, že ostré šípy na hraní nepůjčujeme, a to ani oslavenci!

Cena: 499 Kč / os.

Party paintball

Nejprve hodíme oslavence do gala (kostým mimoně, králíka, pikachu, prase a další) a poté si zahrajete paintball se speciálními scénáři!

Cena: 379 Kč / os. (bez kuliček)

Opilecký fotbal aktivita

Zábavný fotbálek, při kterém se budete díky speciálním brýlím cítit jako opilí. Věřte nám, že trefit míč v tomto stavu není vůbec snadné.

Cena: 349 Kč / osoba

fotbalové šipky rozlučka

Do svého programu přidejte další novinku - fotbalové šipky! Fotbalisté míří na střed, fajnšmekři to posílají bodlem na náhodu. Pro oslavence máme navíc připraveno zvláštní překvapení!

Cena: 379 Kč / os.

Další služby

Transport

Transport do Action Parku

Nechte se hýčkat. Pro vaši rozlučku se svobodou vám domluvíme dopravu z centra Prahy a okolí k nám do Action Parku i zpět.

Cena za jednu jízdu:  300 Kč / 4 os.

Neomezené pivo

Unlimited beer in Action Park

Máte rádi pivo? Užijte si neomezený přísun piva během aktivit!

Cena: 1 hodina - 150 Kč / os.

2 hodiny a více - 100 Kč / os. / hod

BBQ

Limuziny praha rozlucky se svobodou

Odpočiňte si a posilněte se po hře a dejte si kuřecí steak z grilu s omáčkou, chlebem, zeleninou a točeným pivem. Dejte nám dopředu vědět a my zajistíme, aby jídlo bylo bez čekání připraveno pro celou vaši skupinu.

 

Rezervujte si svou rozlučku

Jméno a příjmení *

Emailová adresa *

Telefon *

Datum *

Překvapení pro oslavence:
Muž vs. pesFalešný bungee jumpingŠipky na rozloučenou

Výběr aktivit:
BodyzorbingLidský stolní fotbalGigantický beer pongDemolice autParty paintballLukohraOpilecký fotbalFotbalové šipky

Další služby:
TransportNeomezené pivoBBQ

Počet osob

Poznámky, zvláštní požadavky

Kolik je 0+1?