+420 605 246 404

Reference

Pro koho jsme již realizovali teambuilding a jak se u nás klientům líbilo?

Action Park byl pro nás velmi příjemným překvapením. Pořádný kus zábavy jsme si užili na lidském stolním fotbálku a fotbalových šipkách. Nejen, že jsme si příjemně zasportovali, ale také jsme se nasmáli a dopřáli si dobrého jídla, které pro nás pořadatelé připravili. Všichni jsme odcházeli spokojení, příjemně utahaní a opálení od sluníčka. Tento druh venkovní aktivity doporučujeme a přejeme, ať se máte stejně krásně, jak jsme se měli my.
ČEPRO, a.s. / Tým ČEPRO
Moc děkujeme Action Parku za skvěle zorganizovaný teambuilding 8.6.2018 pro naši firmu. Jako velmi heterogenní skupina volíme aktivity vždy tak, aby si své našel každý kolega/kolegyně, a to se díky organizátorům povedlo na velkou jedničku. Účast byla rekordní a opravdu všichni se zapojili do klání o vítěze. Pochválit chceme i výborný catering, především luxusní „grilovačku“ a absolutně úžasné domácí limonády. Ještě jednou díky všem pořadatelům za skvělý zážitek.
MEWA Textil-Service s.r.o. / Ing. Michael Šubrt, Obchodní ředitel
Úžasné místo. Výborná zábava. Grill luxusní. Team building Oracle jsme si užili maximálně. Personál sympatický a ochotný. Doporučuji.
Oracle Czech s.r.o. / Radka Humlová, Emea Deal Manager
We had a wonderful whole day event for 80 people, our Annual deparmental Teambuilding. Everything was perfect. All the people were very professional, we really appreciated the variety of activities from the less adrenalin ones till the very adrenalin ones:) The food (catering) was just say perfect, very delicious food for very reasonable price and with outside grill was amazing. Overall special thanks need to go to Jan Kudej who was able to organize this from A to Z!!! This place is really a Teambuilding place!
J&J Global Business Services s.r.o. / Šárka Hrdličková, Cash Collection & Credit Management Team Lead

Dále nás navštívili

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.