+420 605 246 404

Teambuildingové aktivity Praha

V Action Parku organizujeme mnoho zajímavých a unikátních aktivit vhodných na teambuildingy. Aktivity máme rozčleněny do několika kategorií dle jejich primárního zaměření a lze je libovolně kombinovat. Kontaktujte nás a my Vám navrhneme individuální program dle vašich preferencí a účelu teambuildingu.

Doplňkové aktivity

Klasické aktivity a sporty, které zpravidla zařazujeme po skončení hlavního teambuildingového programu.

Teambuilding je důležité nastavit tak, aby každý zažil společný úspěch. Zejména ve větších skupinách se mohou najít jedinci, kteří se nechtějí zúčastnit fyzicky náročných aktivit. Do programu proto často zahrnujeme kreativní a umělecké aktivity. U našich aktivit vytváříme i vedlejší role jako koordinátor, rozhodčí atp.

Vaše akce nemusí být jen teambuildingové povahy, zaměřujeme se zároveň na firemní dny, oslavy firemních výročí a podobně.

Nebo nám zašlete nezávaznou poptávku

Vaše jméno *

Název společnosti *

Emailová adresa *

Telefon

Datum *

Počet osob

Zpráva a upřesnění

Doplňkové služby
Raut & barDJ/KapelaTransportVodní dýmkyFiremní prezentace

Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.