+420 605 246 404

Časté otázky

Časté otázky

 

Měli bychom si aktivity rezervovat s předstihem?

Určitě s předstihem. Máme otevřeno pouze pokud máme rezervace, proto nás prosím v případě zájmu nejdříve kontaktujte a rezervaci si zařiďte.

Nejvíce rezervací máme v sobotu. Pokud nás tedy plánujete navštívit právě v sobotu, tak čím dříve se nám ozvete, tím lépe.

 

Jak je nejsnazší vytvořit si rezervaci?

Nejlepší způsob je vyplnění našeho rezervačního formuláře. Pro různé typy akcí máme k dispozici různé rezervační formuláře s mírně odlišnou nabídkou služeb přizpůsobenou danému typu akce. Proto doporučujeme podívat se na možnosti rezervace přímo na jednotlivých stránkách níže:

Teambuildingy | Rozlučky - muži | Rozlučky - ženy | Dětské oslavy

V případě rezervací na poslední chvíli je lepší nám přímo zavolat. Volat můžeme buďto na 605 246 404, nebo 605 246 405.

Jak můžeme zaplatit?

Pro potvrzení rezervace vyžadujeme zálohu předem. Pokud se rozhodnete zrušit rezervaci, záloha je vratná 10 dní před akcí. Po dohodnutí detailů rezervace vám zašleme informace k platbě zálohy.

Zbývající částku lze doplatit na místě v hotovosti / bankovním převodem po domluvě. Momentálně bohužel nepřijímáme platební karty.

Je možné zaplatit také v eurech. Při přepočtu používáme směnný kurz 24 CZK/EUR.

 

Kolik aktivit si můžeme rezervovat?

Všechny naše aktivity jsou na jednou místě, a tak si můžete zamluvit tolik aktivit, kolik jen chcete. Napište nám, jaké aktivity by vás zajímaly nejvíce a my vám pomůžeme dát dohromady harmonogram a poradíme vám s kombinacemi různých aktivit.

 

Co když bude špatné počasí?

Počasí je vždycky riziko, na druhou stranu trochu vody ještě nikomu neublížilo a ze zkušenosti lehký déšť nikomu při našich aktivitách příliš nevadí.

Pokud bude počasí opravdu špatné, můžeme se pokusit domluvit na přesunu akce. Pokud se rozhodnete nedorazit kvůli špatnému počasí, potom je záloha nevratná.

K dispozici je také party stan 10 x 10 m a 10 x 25 m.

 

Jak bychom se měli obléknout?

Je to Action Park, nikoliv Fashion Park. Proto rozhodně doporučujeme sportovní oblečení. K dispozici máme šatny, také sprchy a lockery. 

Co když na místo dorazí méně lidí?

Průběžně nás prosím informujte o tom, kolik lidí se chystá dorazit. Pokud nás předem informujete, upravíme vám ceny dle aktuálního počtu osob. Pokud tak neučiníte, je to pro nás mírná komplikace a budete tak muset zaplatit dohodnutou cenu, přestože dorazí méně lidí.

 

Máte další otázky? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.