+420 605 246 404

Bodyzorbing

Obrňte se nafouknutou koulí a zničte protihráče.

Při bodyzorbingu máte na sobě nafouknutou kouli, z které vám vyčnívají pouze nohy a kterou máte pevně uchycenou k tělu. To umožňuje na pohled šílené nárazy i pády, které však ve skutečnosti vůbec nebolí. Připravit se tak můžete na pořádnou zábavu.

Jak takové bodyzorbingové utkání vypadá?

Bodyzorbing ceník
489 Kč
/ osoba

Bodyzorbingové koule (pro každého hráče)

Pronájem hřiště

1 hodina hry

Privátní organizátor

Počet koulí: 6-14

Více než 14 osob: +150 Kč/os.

Více informací

Minimální počet účastníků je 6. Maximální počet koulí je 14, hráčů však může být i více než 14 a mohou se střídat. Za každou osobu přesahující tento počet účtujeme navíc poplatek 150 Kč.

Bubble football zpravidla organizujeme u nás v areálu, po domluvě lze však zajistit i organizaci na jiném místě.

Jak probíhá bodyzorbing?

Oblečete si na sebe bodyzorbingové koule, rozdělíte se na týmy a hrajete do vyčerpání. Nejčastěji se hraje fotbal, anebo destrukční derby, při kterém vítězí ten, který spadne jako poslední, lidské kuželky a další hry. Běhá se, naráží do sebe, padá, zvedá a tak pořád dokola.

Hraje se v týmech po 3-7 lidech, a to i v případě větších skupin. Hraním se totiž poměrně rychle unavíte, takže se alespoň budete moci vystřídat a odpočinout si na další hraní. Ke hře vždy dostanete kromě koule také rozlišovací dresy. Zkušený instruktor Vám bude vždy po ruce, aby vám představil pravidla hry a scénáře, obstaral pití či došel pro míč, když ho zakopnete.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Pro koho je aktivita vhodná?

Bubble fotbal je vhodný téměř pro každého. Je to jedinečný zážitek ideální na vybití energie s přáteli či na události jako jsou oslavy. S koulemi si užijí plno zábavy také děti, které si pod dozorem rodičů koule mohou vyzkoušet od 8 let. Tato aktivita je oblíbená v rámci teambuildigových balíčků i na rozlučky se svobodou.

Pokud máte obavy o své bezpečí, nemáte se čeho bát. Koule slouží jako skvělý ochranný štít, a tak lze bodyzorbing považovat za bezpečnější, než například klasický fotbal. Bodyzorbing nedoporučujeme pouze v případě, že máte problémy se zády.

Na bodyzorbing si určitě vezměte sportovní oblečení. Zakázané jsou potom brýle, řetízky apod., abyste se neporanili nebo nepoškodili bodyzorbingovou kouli.

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.