+420 605 246 404

Bodyzorbing

Obrňte se nafouknutou koulí a zničte protihráče.

Při bodyzorbingu máte na sobě nafouknutou kouli, z které vám vyčnívají pouze nohy a kterou máte pevně uchycenou k tělu. To umožňuje na pohled šílené nárazy i pády, které však ve skutečnosti vůbec nebolí. Připravit se tak můžete na pořádnou zábavu.

Jak takové bodyzorbingové utkání vypadá?

Zážitek obsahuje:

  • Veškeré vybavení pro hru
  • Pronájem travnatého hřiště
  • Organizátora - rozhodčího
  • Nápoj pro hráče (pivo nebo voda)

Bubble football zpravidla organizujeme u nás v areálu, po domluvě lze však zajistit i organizaci na jiném místě.

Minimální počet účastníků je 6. Maximální počet není omezený počtem koulí, jelikož je možné se v týmech střídat. Zároveň tedy také není nutné, aby každý hráč měl vlastní kouli.

Ceník bubble footbalu:

6 koulí
3700 Kč
/ 1 hodina
8 koulí
4200 Kč
/ 1 hodina
10 koulí
4700 Kč
/ 1 hodina
12 koulí
5200 Kč
/ 1 hodina

Pokud počet hráčů přesahuje počet koulí, je za každého hráče navíc účtován poplatek 100 Kč.

Jak probíhá bodyzorbing?

Hráči si na sebe oblečou bodyzorbingové koule, rozdělí se na týmy a hrají do vyčerpání. Nejčastěji se hraje fotbal, anebo destrukční derby, při kterém vítězí ten, který spadne jako poslední, a také lidské kuželky. Běhá se, naráží do sebe, padá, zvedá a tak pořád dokola.

Hraje se v týmech po 3-6 lidech (ideálně 4-5), a to i v případě větších skupin. Hraním se totiž poměrně rychle unavíte, takže se alespoň budete moci vystřídat a odpočinout si na další hraní. Ke hře vždy dostanete kromě koule i chrániče na kolena, rozlišovací dresy a vodu. Zkušený instruktor Vám bude vždy po ruce, aby třeba zavázal tkaničku, když bude třeba.

Pro koho?

Bubble fotbal je vhodný téměř pro každého. Je to jedinečný zážitek ideální na vybití energie s přáteli či na události jako jsou oslavy. S koulemi si užijí plno zábavy také děti, které si pod dozorem rodičů koule mohou vyzkoušet od 12 let. Tato aktivita je oblíbená v rámci teambuildigových balíčků i na rozlučky se svobodou.

Pokud máte obavy o své bezpečí, nemáte se čeho bát. Koule slouží jako skvělý ochranný štít, a tak lze bodyzorbing považovat za bezpečnější, než například klasický fotbal.

Na bodyzorbing si určitě vezměte sportovní oblečení. Zakázané jsou potom brýle, řetízky apod., abyste se neporanili nebo nepoškodili bodyzorbingovou kouli.