+420 605 246 404

Bodyzorbing

Obrňte se nafouknutou koulí a zničte protihráče.

Při bodyzorbingu máte na sobě nafouknutou kouli, z které vám vyčnívají pouze nohy a kterou máte pevně uchycenou k tělu. To umožňuje na pohled šílené nárazy i pády, které však ve skutečnosti vůbec nebolí. Připravit se tak můžete na pořádnou zábavu.

Jak takové bodyzorbingové utkání vypadá?

Bodyzorbing ceník
489 Kč
/ osoba

Bodyzorbingové koule (pro každého hráče)

Pronájem hřiště

1 hodina hry

Privátní organizátor

Počet koulí: 6-14

Více než 14 osob: +150 Kč/os.

Více informací

Minimální počet účastníků je 6. Maximální počet koulí je 14, hráčů však může být i více než 14 a mohou se střídat. Za každou osobu přesahující tento počet účtujeme navíc poplatek 150 Kč.

Bubble football zpravidla organizujeme u nás v areálu, po domluvě lze však zajistit i organizaci na jiném místě.

Jak probíhá bodyzorbing?

Oblečete si na sebe bodyzorbingové koule, rozdělíte se na týmy a hrajete do vyčerpání. Nejčastěji se hraje fotbal, anebo destrukční derby, při kterém vítězí ten, který spadne jako poslední, lidské kuželky a další hry. Běhá se, naráží do sebe, padá, zvedá a tak pořád dokola.

Hraje se v týmech po 3-7 lidech, a to i v případě větších skupin. Hraním se totiž poměrně rychle unavíte, takže se alespoň budete moci vystřídat a odpočinout si na další hraní. Ke hře vždy dostanete kromě koule také rozlišovací dresy. Zkušený instruktor Vám bude vždy po ruce, aby vám představil pravidla hry a scénáře, obstaral pití či došel pro míč, když ho zakopnete.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Pro koho je aktivita vhodná?

Bubble fotbal je vhodný téměř pro každého. Je to jedinečný zážitek ideální na vybití energie s přáteli či na události jako jsou oslavy. S koulemi si užijí plno zábavy také děti, které si pod dozorem rodičů koule mohou vyzkoušet od 8 let. Tato aktivita je oblíbená v rámci teambuildigových balíčků i na rozlučky se svobodou.

Pokud máte obavy o své bezpečí, nemáte se čeho bát. Koule slouží jako skvělý ochranný štít, a tak lze bodyzorbing považovat za bezpečnější, než například klasický fotbal. Bodyzorbing nedoporučujeme pouze v případě, že máte problémy se zády.

Na bodyzorbing si určitě vezměte sportovní oblečení. Zakázané jsou potom brýle, řetízky apod., abyste se neporanili nebo nepoškodili bodyzorbingovou kouli.