+420 605 246 404

Lukohra

Středověký souboj s luky naprosto bezpečně.

Rozhodli jsme se Vám přinést zcela novou skupinovou akční zábavu, nazvanou LUKOHRA (nebo také archery attack, archery game). Jedná se o adrenalinovou hru, ve které se, podobně jako v paintballu, používají zbraně k eliminaci nepřítele či k plnění jiného úkolu. V lukohře hrají hlavní roli luk a šípy, které jsou opatřené měkkou špičkou, a tak nehrozí, že by mohly způsobit jakékoliv zranění. Přijďte se pobavit a vyzkoušejte si pocit nadšení při této nevšední adrenalinové zábavě.

Podívejte se, jak tento akční sport vypadá:

Jak probíhá hra?

Časová náročnost: 90 minut (po domluvě lze i déle)

Nejprve si každý hráč pod dozorem zkušeného organizátora zastřílí do terče (30 minut), následně jsou hráči rozděleni do dvou či více týmů, které se utkají proti sobě (60 minut). Cílem hry je zneškodnit nepřítele z druhého týmu, prostřelit všechny nepřátelské terče či splnit úkol v jednom z mnoha dalších scénářů (V.I.P., Capture the flag a další).

Co potřebujete na lukohru?

Jediné, co doporučujeme vzít si s sebou, je pohodlné sportovní oblečení. Ke speciálním lukům a šípům vám samozřejmě zapůjčíme také masku s ochranným sklem.

Další informace

Tato aktivita je ideální pro skupiny přátel či kolegy z práce. Lukohra může být také zajímavým způsobem, jak pojmout oslavu narozenin. Každý měsíc se na našem hřišti konají také veřejné hry, které jsou pořádané hlavně pro jednotlivce a menší skupiny lidí. Veřejné hry časově navazují na paintballové veřejné hry.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lukohra: Kompletní balíček
499 Kč
/ osoba

Programem vás provede zkušený organizátor.

V ceně je veškeré potřebné vybavení.

Balíček zahrnuje střelbu na terč a týmový souboj.

Cena zahrnuje také nápoj (pivo nebo vodu).

Minimální počet účastníků: 6