+420 605 246 404

Lukohra

Středověký souboj s luky naprosto bezpečně.

Rozhodli jsme se Vám přinést zcela novou skupinovou akční zábavu, nazvanou lukohra (nebo také archery attack, archery game). Jedná se o adrenalinovou hru, ve které se, podobně jako v paintballu, používají zbraně k eliminaci nepřítele či k plnění jiného úkolu. V lukohře hrají hlavní roli luk a šípy, které jsou opatřené měkkou špičkou, a tak nehrozí, že by mohly způsobit jakékoliv zranění. Přijďte se pobavit a vyzkoušejte si pocit nadšení při této nevšední adrenalinové zábavě.

Podívejte se, jak tento akční sport vypadá:

Lukohra: Kompletní balíček
499 Kč
/ osoba

Pronájem speciálního hřiště na lukohru

Ochranné a herní vybavení

90 minut hry

Programem vás provede zkušený organizátor

Minimální počet účastníků: 6

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Další informace

Tato aktivita je ideální pro skupiny přátel či kolegy z práce. Lukohra může být také zajímavým způsobem, jak pojmout oslavu narozenin. Každý měsíc se na našem hřišti konají také veřejné hry, které jsou pořádané hlavně pro jednotlivce a menší skupiny lidí.

Jediné, co doporučujeme vzít si s sebou, je pohodlné sportovní oblečení. Ke speciálním lukům a šípům vám samozřejmě zapůjčíme také masku s ochranným sklem.

 

Pro skupiny 16 a více osob vytváříme rezervace na 2 hodiny (namísto 90 minut).

Jak probíhá hra?

Nejprve si každý hráč pod dozorem zkušeného organizátora zastřílí do terče (30 minut), následně jsou hráči rozděleni do dvou či více týmů, které se utkají proti sobě (60 minut).

Cílem hry je zneškodnit nepřítele z druhého týmu, trefit všechny nepřátelské terče či splnit úkol v jednom z mnoha dalších scénářů (V.I.P., Capture the flag a další).

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.