+420 605 246 404

Demolice aut

Likvidace auta různými nástroji a beztrestně.

Rozbíjení aut je netradiční zážitek, při němž se můžete skvěle pobavit a také se pořádně vybít - rychle totiž zjistíte, že zničit auto může být pořádně namáhavé. Tato aktivita poslouží také jako perfektní antistresová prevence, která má v dnešní době rozhodně své opodstatnění. K dispozici budete mít dostatek náčiní, které vám demolici auta značně usnadní.

Rozbíjení auta: Kompletní balíček
Momentálně nelze rezervovat.

1 auto na zničení

1 hodina ničení

Organizátor starající se o plynulý a bezpečný průběh demolice

Destrukční a bezpečnostní vybavení

Další informace

Zpočátku vám organizátor řekne, jaká pravidla je při rozbíjení potřeba dodržovat (jedná se zejména o bezpečnostní pravidla). Následně dostanete helmuochranné brýle, rukavice a posléze i destrukční náčiní (baseballové pálky, sekeru a palici) a také spreje.

Auto si například můžete nejdříve nasprejovat dle libosti a vyfotit se s autem, které již brzy bude vypadat naprosto jinak. Poté se můžete chopit nástrojů a změnit auto k nepoznání.

 

Pro velké skupiny je možné připravit k demolici více aut. Maximum jsou 3 auta.

Rozbíjení aut je samozřejmě možné kombinovat s dalšími aktivitami z naší nabídky. Pokud máte balíček alespoň 2 aktivit, tak dostanete balíčkovou slevu.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Prostory areálu jsou pravidelně dezinfikovány tzv. foggováním! Aktuálně je areál otevřen pro skupiny do 500 lidi.

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.