+420 605 246 404

Demolice aut

Likvidace auta různými nástroji a beztrestně.

Rozbíjení aut je netradiční zážitek, při němž se můžete skvěle pobavit a také se pořádně vybít - rychle totiž zjistíte, že zničit auto může být pořádně namáhavé. Tato aktivita poslouží také jako perfektní antistresová prevence, která má v dnešní době rozhodně své opodstatnění. K dispozici budete mít dostatek náčiní, které vám demolici auta značně usnadní.

Jak demolice probíhá?

Časová náročnost: 60-90 minut

Zpočátku vám organizátor řekne, jaká pravidla je při rozbíjení potřeba dodržovat (jedná se zejména o bezpečnostní pravidla). Následně dostanete helmuochranné brýle, rukavice a posléze i destrukční náčiní (baseballové pálky, sekeru a palici) a také spreje. Auto si například můžete nejdříve nasprejovat dle libosti a vyfotit se s autem, které již brzy bude vypadat naprosto jinak. Poté se můžete chopit nástrojů a změnit auto k nepoznání.

Co potřebujete na demolici?

Vše potřebné na demolici auta a pro vaši bezpečnost již máte v ceně zážitku. Doporučujeme si však s sebou vzít pohodlné a ideálně i starší oblečení na převlečení. Případně vám za poplatek můžeme zapůjčit overall (100 Kč). Doporučujeme také pevnou obuv.

Za poplatek 400 Kč si od nás za poplatek zapůjčit sportovní kameru (YI Action Camera 4K) i se stativem.

Další informace

Rozbíjení aut je samozřejmě možné kombinovat s dalšími aktivitami z naší nabídky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Rozbíjení auta: Kompletní balíček
6990 Kč

Jedno auto na zničení

Organizátor starající se o plynulý a bezpečný průběh demolice

Destrukční a bezpečnostní vybavení

Cena zahrnuje také nápoj (pivo nebo vodu).