+420 605 246 404

Demolice aut

Likvidace auta různými nástroji a beztrestně.

Rozbíjení aut je netradiční zážitek, při němž se můžete skvěle pobavit a také se pořádně vybít - rychle totiž zjistíte, že zničit auto může být pořádně namáhavé. Tato aktivita poslouží také jako perfektní antistresová prevence, která má v dnešní době rozhodně své opodstatnění. K dispozici budete mít dostatek náčiní, které vám demolici auta značně usnadní.

Rozbíjení auta: Kompletní balíček
Momentálně nelze rezervovat.

1 auto na zničení

1 hodina ničení

Organizátor starající se o plynulý a bezpečný průběh demolice

Destrukční a bezpečnostní vybavení

Další informace

Zpočátku vám organizátor řekne, jaká pravidla je při rozbíjení potřeba dodržovat (jedná se zejména o bezpečnostní pravidla). Následně dostanete helmuochranné brýle, rukavice a posléze i destrukční náčiní (baseballové pálky, sekeru a palici) a také spreje.

Auto si například můžete nejdříve nasprejovat dle libosti a vyfotit se s autem, které již brzy bude vypadat naprosto jinak. Poté se můžete chopit nástrojů a změnit auto k nepoznání.

 

Pro velké skupiny je možné připravit k demolici více aut. Maximum jsou 3 auta.

Rozbíjení aut je samozřejmě možné kombinovat s dalšími aktivitami z naší nabídky. Pokud máte balíček alespoň 2 aktivit, tak dostanete balíčkovou slevu.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.