+420 605 246 404

Demolice aut

Likvidace auta různými nástroji a beztrestně.

Rozbíjení aut je netradiční zážitek, při němž se můžete skvěle pobavit a také se pořádně vybít - rychle totiž zjistíte, že zničit auto může být pořádně namáhavé. Tato aktivita poslouží také jako perfektní antistresová prevence, která má v dnešní době rozhodně své opodstatnění. K dispozici budete mít dostatek náčiní, které vám demolici auta značně usnadní.

Jak demolice probíhá?

Zpočátku vám organizátor řekne, jaká pravidla je při rozbíjení potřeba dodržovat (jedná se zejména o bezpečnostní pravidla). Následně dostanete helmuochranné brýle, rukavice a posléze i destrukční náčiní (baseballové pálky, sekeru a palici) a také spreje.

Auto si například můžete nejdříve nasprejovat dle libosti a vyfotit se s autem, které již brzy bude vypadat naprosto jinak. Poté se můžete chopit nástrojů a změnit auto k nepoznání.

Co potřebujete na demolici?

Vše potřebné na demolici auta a pro vaši bezpečnost již máte v ceně zážitku. Doporučujeme si však s sebou vzít pohodlné a ideálně i starší oblečení na převlečení. Případně vám za poplatek můžeme zapůjčit overall (100 Kč). Doporučujeme také pevnou obuv.

Další informace

Časová náročnost: 60 minut

Pro velké skupiny je možné připravit k demolici více aut. Maximum jsou 4 auta.

Rozbíjení aut je samozřejmě možné kombinovat s dalšími aktivitami z naší nabídky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Rozbíjení auta: Kompletní balíček
6990 Kč

Jedno auto na zničení

Organizátor starající se o plynulý a bezpečný průběh demolice

Destrukční a bezpečnostní vybavení

Cena zahrnuje také nápoj (pivo nebo vodu).