+420 605 246 404

Gigantický beer pong

Místo pingpongových míčků klasické míče a místo kelímků pořádné sudy.

Beer pong je v současné době velmi oblíbená hra. My vám jej přinášíme v mnohem větší a ještě zábavnější verzi. Tak proč pít pivo v hospodě u stolu? U nás si u piva ještě trochu zasportujete, a hlavně se pořádně pobavíte!

Pitbull hraje gigantický beer pong:

Gigantický beer pong
279 Kč
/ osoba

Vybavení ke hře (sudy, míče)

V ceně je 1 pivo pro každého hráče

1 hodina hry

Privátní zkušený organizátor

Možnost hrát pod střechou v případě deště

Minimální počet účastníků: 6

Lepší cena pro skupiny 15 a více osob

Gigantický beer pong UNLIMITED - 409 Kč/os.

Chcete aktivitu posunout na další úroveň? Za příplatek 130 Kč na osobu můžete mít neomezený přísun piva na 1 hodinu po dobu celé hry. Doporučujeme na rozlučky se svobodou!

 

Pokud je vás více než 14, tak za každou další osobu překračující tento počet účtujeme navíc pouze 150 Kč/os.

Průběh hry a pravidla

Gigantický beer pong se hraje se 6 sudy na každé straně. Pravidla jsou oproti klasickému beer pongu mírně upravená, a tak vám je před začátkem hry sdělí zkušený organizátor. Gigantická verze přináší větší možnosti - míče můžete do sudů například také kopat. Kromě toho se můžete těšit na další verze beer pongu.

Bez piva by to samozřejmě nebyl beer pong, a tak v ceně jsou zahrnuto 1 vychlazené pivo pro každého hráče (další piva je možné dokoupit). Jak si stanovíte pravidla spojená s konzumací piva už je potom na vás.

Rezervujte si dvě a více aktivit a získejte balíčkovou slevu a nápoj zdarma!

Máte dotaz?Používáme reCAPTCHA pro ochranu proti spamu, na použití se vztahují podmínky ochrany soukromí a obchodní podmínky společnosti Google.